Доставка і оплата

Замовити товар Ви можете безпосередньо на сайті чи по будь-якому з номерів вказаних в розділі “Контакти“.

Доставка в межах міста Львів безкоштовна при замовленні на суму від 1500 грн. Вартість доставки замовлень до 1500 грн складає 35 грн.

Зазвичай, якщо Ви розмістили замовлення до 15:00 – ми доставимо його в той же день. В буд-якому випадку під час замовлення наші менеджери узгодять з Вами час доставки. Замовлення оформлені після 15:00, ми відправляємо на наступний робочий день, доставка замовлення відбувається 1-3 дні , в залежності від міста призначення.

Так як асортимент товару дуже широкий , ми не має можливості розмістити всі позиції в нашому шоу-румі, тому просимо завчасно узгоджувати Ваш візит.

Доставка відбувається за допомогою курєрської служби Нова Почта.

Способи оплати

Готівкова

Оплпта готівкою можлива тільки при купівлі у Львові. Оплата відбувається в національній валюті по курсу встановленому на день оплати.

Безготівкова

Оплата по безготівковому розрахунку здійснюється наступним чином: після оформлення замовлення, менеджер зв”яжеться з Вами и відпраить Вам рахунок , який Ви зможете сплатити в касі відділення будь-якого банку.

Накладний платіж

Ви маєте змогу також, оформити накладний платіж і оплатити Ваше замовлення при отриманні на відділені Нової Пошти.

При оплаті по отриманні товару, замовнику потрібно внести суму оплати, яка компенсує дорожні витрати компанії, у випадку ,якщо товар буде підлягати поверненню. Дана сума, віднімається від загальної суми до оплати. При отриманні клієнт не буде її оплачувати.

Цей запис має 6 коментар(-ів)

  1. Добрый вечер! Я хотела бы узнать, какая цена на детский лот ToBe Too и можно ли его заказать???

Залишити відповідь