Monte Cervino

Monte Cervino

monte-cervino-giubbotto-a-palloncino-con-cappuccio-da-donna-womans-jacket_principale

 

 

 

 

 

 

Когда начинаеться история бренда Monte Cervino точно не известно. Но первые упоминания в сети появились в 2009 году. Именно тогда итальянские модници начали обсуждение пуховиков Monte Cervino в сети.

Olaaaaaaa,oggi vi parlo dei piumini di Monte Cervino.

Marchio Low cost in vera piuma d’oca. Ne ho acquistato uno quest’anno e devo dire che tengono caldissimo e sono molto morbidi e comodi… i modelli sono simili ai Moncler, ma accessibili a tutte le tasche.
Io li ho trovati in un negozio, ma molte mi dicono che li acquistano anche nei mercatini delle loro città.
Provare per credere…. ora vedremo con il vero freddo!!!
un bacione e ditemi la vostra se volete!!!

Как пишут итальянки пуховики очень хорошего качества, теплые и удобные. Виглядят как копии всем извесных пуховиков Moncler. По началу так и было , но со временем в Monte Cervino появился свой стиль, который пользуеться спросом и у наших модниц. Мы рады, что из года в год можем предложить Вам пуховики такого хорошего качества.

Уважаемые клиенты, будьте бдительны. В последние годы увеличелось количество подделок на бренд Monte Cervino.

Администратор

Компания "Мультисток" поставляет в Украину качественную одежду сток известных европейских фирм призводителей.

Цей запис має 2 коментар(-ів)

  1. Так зараз багато підробок, може автор підкаже як відрізнити фабричну річ від підробки?

    1. Рома,фабричну річ відрізнити від хорошої копії можна лише коли візьмете в руки. Основними відмінностями є якісні матеріали і наповнювачі, рівні шви, відсутність залишок нитки в щвах, якісний і зручний в користуванні замок, форнітура, всі кнопки, зажими легко і зручно виконують свою функцію, і що не мало важно якісна упаковка, сам поліетелен товстий з логотипами і основними характеристиками. Самі виробники також боряться з підробками, кожного року змінюючи дизайн, кольори тканин. У фірмових речах всі внутрішні шильдики знаходяться в потаємних чохлах-кишенях. Наслідком всіх моментів якісної речі є ціна, яка не може бути суттєво нижча від європейських вітрин. Для більш детальної і вичерпної інформації перегляньте сайт виробника.

Залишити відповідь