You are currently viewing Y.Two

Y.Two

Історія бренду

Y.Two компанія з більш ніж 15-річним досвідом в сфері чоловічої та жіночої моди. Бренд був заснований в 2004 році, як компанія постачальник чоловічого одягу. Розташовується компанія в живописній Флоренції. В одому з міст Італії з найбільш визначною історією (багато років місто перебувало під егідою найбільш впливовішої родини Італії – Медічі). Не так давно (в 2015 році) компанія розширилась і запустила у виробництво жіночу лінію одягу. Це рішення стало настільки успішним, що на сьогоднішній день компанія майже повністю переформатувалась на жіночу лінію.

Бренд працює і розвивається в так званій сфері ProntoModa або Ready to Wear, тобто колекції не потрібно замовляти за кілька сезонів наперед, вони готові до викупу під час необхідного сезону. На сьогоднішній день бренд відшиває близько 2-5 тис.одиниць в тиждень. Також великим плюсом є те, що протягом сезону бренд доповнює свій асортимент новими моделями. Але не зважаючи на те , що кількість одиниць щотижня поповнюється, не варто відкладати свої замовлення, найбільш цікаві моделі ,як правило закінчуються першими.

В своїх моделях бренд використовує такі тканини , як льон, котон, віскоза. Присутні наступні розмірні ряди : S/M, M/L ; XS,S,M,L ; S,M,L,XL , а також для моделей в стилі оверсайз доступний один розмір TU.

Администратор

Компания "Мультисток" поставляет в Украину качественную одежду сток известных европейских фирм призводителей.

Залишити відповідь